JAk zdemontować boczek od strony kierowcy OI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • jkam
    Classic
    • 2010
    • 15

    JAk zdemontować boczek od strony kierowcy OI

    2 bieg 30-40 i jakos do roboty dojechalem. ASR kwiczal jak moj avatar

    W toruniu dali dupy po calosci, wszystko biale.
  • masiek
    Drive
    • 2009
    • 47

    #2
    JAk zdemontować boczek od strony kierowcy OI

    Witam, mam problem z boczkiem od strony kiedowcy. wymieniam głośniki i został mi tylko jeden od tej właśnie strony. Mianowicie prawy boczek zdjąłem bez problemu. a lewy jest inny bo ma panel na przyciski od szyb i centralki, nie wiem jak dostac sie do śrub pod tym własnie panelem. Jak ktos wie, to bede wdzieczny za pomoc, bo nie chce czegoś zepsuc jak zaczne szarpać ;]
    1.8 AGN 20V SLX '99

    Komentarz

    • sh3v
      Rider
      • 2008
      • 410

      #3
      tak jak druga strone znajdujesz srobke odkrecasz i wszystkei te przysicski odchodza z boczkiem. Raczej nie da sie popsuc


      Komentarz

      • masiek
        Drive
        • 2009
        • 47

        #4
        Ok jutro zacznę grzebac
        1.8 AGN 20V SLX '99

        Komentarz

        • Paweł T
          Elegance
          • 2006
          • 784

          #5
          najpierw pchasz taką część klamki bliżej tapicerki w stronę tapicerki, później panel wyciągasz do góry, jest zaczepiony na spinki
          TDI ASV 140KM 300Nm

          Komentarz

          • gregor6
            Rider
            • 2008
            • 488
            • Volkswagen

            #6


            Tutaj masz piękną ilustrację demontażu. Ja na tej podstawie wymieniałem linkę. Co do panelu sterującego szybami, to tak jak koledzy piszą. Trzyma on się na chyba 7 albo 8 śrubach. 3 z nich musisz odkręcić na pewno, bo są przykręcone do drzwi. Wcześniej od wewnętrznej strony trzeba wyciągnąć uchwyt (jest zatrzaskiwany). Ja wykręciłem cały panel z boczku. Trzeba na niego uważać, bo to dość delikatna część. Jak będziesz miał problem, to zeskanuje Ci instrukcję z książki Sam Naprawiam

            A tak z innej bajki, to przecież do wymiany głośnika nie trzeba ściągać boczków. Głośnik ma swoją zaślepkę, chyba, że zmieniasz instalacje.

            Komentarz

            Pracuję...